Fuengirola

Hola! Olen muuttamassa kaverini kanssa Fuengirolaan kesäkuun alussa. Nyt kaipaisimme työnhaku vinkkejä ja jos jollakin sattuisi olemaan omia kokemuksia kyseisestä paikasta niin kuulisin mielelläni! :)
1518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei!

Olen itsekkin menossa joksikin aikaa sinne ja Ole-lehdessä näyttää olevan työpaikkailmoituksia. Siellä on myös paljon muutakin hyvää infoa. Yksi tuttavani oli siellä puhelinmyyntityössä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hulahula kirjoitti:

Hola! Olen muuttamassa kaverini kanssa Fuengirolaan kesäkuun alussa. Nyt kaipaisimme työnhaku vinkkejä ja jos jollakin sattuisi olemaan omia kokemuksia kyseisestä paikasta niin kuulisin mielelläni! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu