Explorer kadonnut?

Käytän Firefoxia. En pidä IE:sta, mutta tarvitsen IE:tä mm. muutamaan ohjelmaan sekä mesen sähköpostin lukemiseen. Nyt IE ilmoittaa vain "sivua ei voi näyttää" Mistäköhän mahtaa johtua?
5489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • ja mitä siitä on hyötyä?

    Äänestä


  • Avuton..... kirjoitti:

    ja mitä siitä on hyötyä?

    siinä ainakuin tarvitset sivulle mikä ei näy ilman exploreria klikkaat kuvaketta ylä palkissa ja jos ei näy klikkaa näytä työkalupalkit/muokkaa. kuvake löytyy sieltä

    Äänestä

Päästä IE palomuurin läpi nettiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avuton..... kirjoitti:

Käytän Firefoxia. En pidä IE:sta, mutta tarvitsen IE:tä mm. muutamaan ohjelmaan sekä mesen sähköpostin lukemiseen. Nyt IE ilmoittaa vain "sivua ei voi näyttää" Mistäköhän mahtaa johtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu