SKAALA IKKINÄT PARHAAT!

Meillä skaalat ja asennus palvelu ollut aina nopeaa (1-2pv).

Suosittelen.
71746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olet oikeassa!!!Skaala ei tee laadukkaita ikkunoita vaan nehän on ikkinät!!Mä jo luulin...........:)))

Äänestä

sillä Skaalan ikkunoiden kanssa on ollut niin paljon trasselia, että en suosittele kenellekkään.
En ole nähnyt näin huonoa laatua vuosikymmeniin.

Äänestä
  • Olen täysin samaa mieltä

    Äänestä

Skaalalla töissä !

Äänestä
  • JUOVUKSISSA !!!!

    Äänestä

Kyläsepän tehoteollisia tekeleitä, sanon minä, kun kerran ostin... enkä osta toiste.

Äänestä
  • mieltä. Koskaan en tule kajoamaan Skaalan tekemiin ikkunoihin.
    Jos on toimitetuissa ikkunoissa vikaa, niin korjausta saa todella odetella. Tosi on!
    Kirjoittelen kokemuksesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KYLLÄMIES kirjoitti:

Meillä skaalat ja asennus palvelu ollut aina nopeaa (1-2pv).

Suosittelen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu