internet explorer

miten saan internet explorerin toimimaan ??
oli mozilla ja explorer kummatkin käytössä, mutta otettiin käytöstä pois expolorer(ei siis poistettu)
eli haluaisin explorerin toimimaan mozillan firefoxin rinnalle.
4536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lisää ja poista sovelluksia ja sieltä valitse lisää tai poista windowssin asetuksia ja ruksi ruutuun internetexploren kuvakkeen kohtaan ja ok

Äänestä
  • avata palomuurista yhteys ielle, jos sen nettiin pääsy on kielletty.

    Äänestä

  • old_profile_32001 kirjoitti:

    avata palomuurista yhteys ielle, jos sen nettiin pääsy on kielletty.

    mikä on ie ??

    Äänestä

  • mikä on ? kirjoitti:

    mikä on ie ??

    Valkeniko jo? Lyhenne sanoista Internet Explorer, windowsin oma selain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

miten saan internet explorerin toimimaan ??
oli mozilla ja explorer kummatkin käytössä, mutta otettiin käytöstä pois expolorer(ei siis poistettu)
eli haluaisin explorerin toimimaan mozillan firefoxin rinnalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu