Tämän keskustelupalstan kiinnostavuus on hiipunut sitten 11/04 ja 1/05 käytännössä nollaan.
Joulukuussa -04 oli 66 keskusteluaihetta ja tammikuussa 1/05 26. Sitten onkin ollut vain 1-7 aihetta/kuukausi. Uteliaita "kurkistelijoita" vähäisiä aiheita kohtaan on silti riittänyt jonkinverran. Mutta komentointia ei juurikaan. Taitaa samat naamat eri nimimerkeillä pitää palstaa hengissä.
Eniten on kiinnostanut aihe "Lankalle", jota on käyty lukemassa yli 3500 kertaa, vastauksia 35, ajankohtakin 11/05-1/06 on tietysti kiinnostava. Tuolloinhan monet matkojaan sinne suunnittelevat ja suuntaavatkin. Nyt tosin ongelmana on jälleen valmismatkojen puute.
Luulisi ja toivoisi silti siellä matkanneilla olevan kokemuksia suuntaan jos toiseen matkan jälkeenkin.
Olisi kiinnostavaa kuulla niiden harvojen, jotka täällä vierailevat mielipiteitä keskustelufoorumista/aiheista. Luulenpa, että syksymmällä keskustelu taas vilkastuu.
Mikä kiinnostaa?
Mikä ei kiinnosta?
Mitä toivoisit?
Keskustelu hiipunut
hope
2
656
Vastaukset
- Rauhan Mies
Eipä kiinnosta enää mennä kun eivät saa sotaa loppumaan.
- nupsu
moikka!varmaan onki keskustelu hiipunu, johtuen sen maan poliittisista ongelmista.mulla ystäviä siellä joiden kans soitellaan,tällä hetkellä etelässä rauhallista.toivovat kovasti et tulisin käymään.valmismatkojahan sinne ei ole järjestetty aikoihin,ja sen verran extreme-ihminen olen jos sopiva ajankohta löytyy nii ei ku reissuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3743214Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3151526En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841312- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991305Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591255- 481155
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801062Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa25960- 33857