Todella hyvin on palsta puhdistettu. Lähes kaikki eiliset törkyjutut on poistettu. Jokohan alkaisi r4 ottaa onkeensa..
Enteilee sefun tuloa. Tiukka linja, kaikki törky ylläpitoon.
Pari pahinta häirikköä ei ole pariin päivään rekanneet nimimerkkejään, törkytekstejä on kuitenkin tullut tasaiseen tahtiin, tunnistettavalla tyylillä. Saattaa olla kova paikka, kun tulee lähtö täältäkin. Kaikilla on kuitenkin ollut samat mahdollisuudet kirjoittaa. Tietyt nimimerkit ovat vain halunneet riidellä. Sellaista ei hyväksytä.
Ylläpito on alkanut seurata
9
1023
Vastaukset
- vihdoin seurata palstaa
Todella hyvin on palsta puhdistettu. Lähes kaikki eiliset törkyjutut on poistettu. Jokohan alkaisi ainoa hörhömme ottaa onkeensa..
Enteilee sefun tuloa. Tiukka linja, kaikki törky ylläpitoon.
Yksi pahimmista häirikköistä on päivystänyt aamusta aamuun palstalla.Ei ole pariin yöhön ehtinyt nukkua, törkytekstejä on kuitenkin tullut häneltä tasaiseen tahtiin, tunnistettavalla tyylillä. Saattaa olla kova paikka, kun tulee lähtö täältäkin. Kaikilla on kuitenkin ollut samat mahdollisuudet kirjoittaa. Tietty monipersoona on vain halunnut riidellä. Sellaista ei hyväksytä.- sisään kirjautuminen
unhottui sulta!!!
- issu56
nyt vielä keksit...!!
Naurettavaa tuollainen itsensä esiintuominen, sillä taisivat olla ihan omia kirjoituksiasi ne, jotka on aamusta poistettu!!- oli siivottu..
Alahan etsiä uutta areenaa. Kysy Haukulliselta ja tee se sähköpostilla. Haukullisellahan oli "tiedossa" joku uusi, salainen paikka teille neljällä "mielipiteiden" vaihtoon.
Kaikki eilen kirjoittamasi viestit näyttävät aamulla poistuneen..
Hei Hei. - issu56
oli siivottu.. kirjoitti:
Alahan etsiä uutta areenaa. Kysy Haukulliselta ja tee se sähköpostilla. Haukullisellahan oli "tiedossa" joku uusi, salainen paikka teille neljällä "mielipiteiden" vaihtoon.
Kaikki eilen kirjoittamasi viestit näyttävät aamulla poistuneen..
Hei Hei.mutta aika vaikeeta on siivota olemattomia pois!
Ei ole mulla mitään syytä etsiä yhtään mitään, joten alahan olemaan siivosti nyt, niin kirjoituksesikin saattavat pysyä paikoillaan!!
- toisen häviö
Katsoi hörhö selän taakse
pelko hiipi pitkin rankaa.
Juoksi hörhö, syveni kyykky.
Tempoi hörhö kahleitansa
näppis sormet kouristeli
itku tuvassa kaikui,
parku paha hörhöllämme
vaikerrus vintein pimein.
Nyt ollaan vielä hulppeeta poikaa
bannit hörhölle nääs täällä roikaa.
Ei häämötä sille loppua
ei liene palstalle pääsyyn hoppua.
Vai kielto iänikuinen. - exsakuli
että kun en ole sulostuttanut sinua pariin päivään voi repuska kun minulla on se oikea elämä ja oikea työ joka vie leijonan osan ajastani... *pudistelee päätään*
Harmillista eikö olekkin? Ja muille jaaraajille tiedoksi ei minun piikkiini ihan kaikkea sentään kannata panna kun se on niin lapsellisen helppoa ottaa selvää olenko kirjoittaja minä... *surullisella äänellä* ei ole luoja suonut minulle kykyä olla komessa paikassa yhtäaikaa vaikka tuolle kyvylle olisikin tarvetta!- Lueskelija
On tää ihmeellisen naurettava paikka tää suomi24... Sama mitä osastoa käy lueskelemassa niin aina porukka v**tuilee toisilleen ja toiset vetää herneitä nenuun... ja sit vielä joku vaivaa päätään/hermojaan jollain pilkkuvirheillä (luultavasti tästäkin viestistä joku kommentoi jotain huvittavaa).
Eipä silti... aina ku oon täältä jotain erehtyny lukemaan niin lähes 100% varmasti saa naurut! :D Lueskelija kirjoitti:
On tää ihmeellisen naurettava paikka tää suomi24... Sama mitä osastoa käy lueskelemassa niin aina porukka v**tuilee toisilleen ja toiset vetää herneitä nenuun... ja sit vielä joku vaivaa päätään/hermojaan jollain pilkkuvirheillä (luultavasti tästäkin viestistä joku kommentoi jotain huvittavaa).
Eipä silti... aina ku oon täältä jotain erehtyny lukemaan niin lähes 100% varmasti saa naurut! :Deikös niin. on meillä sentään täällä normaalisti mukava sakki. Tuo aloittaja vain vetää tuota vanhaa virttään. Me kun kauemmin olemme täällä olleet tiedämme ettei kaikki ole ihan sitä miltä näyttää.
Kirjoitit ihan ok viestin. Ei siitä pitäisi kellään olla kommentoitavaa.
Hyviä öitä sinulle. Sain hommat tehtyä ja nyt menen maate.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1076842
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h915105Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113349Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333232Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska282391Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191746Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961391Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391332Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311246- 481014