Aamulla herätessäni ajattelin:” Vihdoinkin ansaitsemani vapaapäivä” . Mietin mitä tekisin tänään, sillä vaikka olinkin odottanut vapaa-päivääni, en ollut suunnitellut mitään. Ajattelin aloittaa kupilla kahvia ja tutkailemalla nettiä. Löytyisiköhän täältä seuraa vaikka ostoksille tai muuten kaupungille. Kokeilin sättiä, haettuani aikani seuraa oman kaupungin alueelta, olin jo luopua toivosta, kunnes Sanna vastasi huhuiluuni. Hän oli naapurikaupungista ja juttelimme niitä näitä ja pyysin häntä kaupungille kauppoihin pyörimään.
Minulla oli tietyt odotukset tapaamiseltamme. Koska oli kuuma päivä olin pukenut päälleni väljän kesämekon, alle en ollut laittanut kuin pikkarit, rintsikat jätin kotiin.
Odottelin Sannaa ja annoin kesätuulen kulkea mekon alla, oli hyvä olo. Sannan saapuessa olin omissa ajatuksissa, kun hän kysyi ”Moi,oletko Anne ?”. Hätkähdin upeannäköinen nainen seisoi edessäni, hänellä oli tiukka farkkumekko päällä pari ylimmäistä nappia jätetty auki, näin selkeästi hänen hyvin muodostuneet rinnat. Ajattelin, että haluan toiveeni toteutuvan, olla naisen kanssa.
Kiertelimme päivänmittaan kauppoja, kävimme muutamalla oluella ja syömässä. Kun iltapäivällä menimme Anttilaan ajattelin, että nyt laitan kaiken peliin. Mennessämme vaateosastolle, ajattelin että kokeilen jotain sexyä, joka saattaisi Sannan haluamaan.
Valitsin ensin mekon, joka oli tiukka, esittelin Sannalle, mitä mieltä hän on? Sanna pyysi kokeilemaan, ja ei kun sovituskoppiin, olin hilpeällä tuulella. Tiesin, että Sanna odotti kopin ulkopuolella, joten jätin verhon raolleen, että sinne olisi suora näköyhteys. Availin nappeja mekostani ja syrjä silmällä näin Sannan katselevan minua. Otin mekon pois, olin kiihottunut, laitoin tiukan mekon päälleni, mekko korosti rintojani ja hieman pyöreää pyllyäni. Esittelin mekkoa Sannalle, hänen silmistä näki, että hän oli myös kiihottunut. Sanoin Sannalle, haluasiko hän valita mekon minulle, menen sillä aikaa ottamaan tämän pois.
Sannan tullessa takaisin odotin kopissa pikkuhousuissa, sanoin Sannalle tule auttamaan pukemisessa, olin aivan märkä ja se näkyi kostuneissa pikkuhousuista.
Sannan tulessa koppiin suutelin häntä, Sanna vastasi suudelmaan kiihkeästi. Kuiskasin Sannalle ”olen aivan märkä”. Sanna heitti oman mekkonsa pois, eikä siellä ollut alla mitään. Hän oli ajanut kaikki karvansa pois pillustaan, pillun huulet oli turvonneet ja kiilti kosteana, ”Minäkin olen” Sanna huokaisi ”kokeile”. Kosketin hänen häpyhuuliaan sormella ne olivat ihanan tuntuiset ja kosteat. Sanna huokaili. Riisuin omat pikkarini pois ja paidauduin Sannaa vasten suutelemaan, hieroimme pillujamme vastakkain tuntui hyvältä. Sanna kysyi ”haluatko nuolla”, olin aivan kiimassa ”tottakai” vastasin. Sanna istuutui sovituskopin tuoliin ja levitti pillunsa ”ole hyvä” hän sanoi. Kävin kontalleen hänen eteen niin, että tunsin kiimaisen pillun hajun. Levitin sormilla häpyhuulia niin, että sain klitoriksen nuoltavaksi. Nuolaisin klittaa, Sanna huokaisi, Nuolin nopeammin ja tunsin kuinka Sanna värisi työnsin sormen hänen kosteaan pilluun, hän voihkaisi. Arvasin, että hän oli tulossa jatkoin nuolemista nopeammin ja työntelin sormia sisään, Sanna sai nopeasti orgasmin.
Nyt on minun vuoro sanoin ja asetuin istumaan, nostin jalat kopin seiniä vasten, että Sannan olisi parempi nuolla. Sanna osasi nuolemisen hän aloitti hitaasti ja nopeutti vähitellen. Tuntui taivaalliselta, värisin ja olin juuri saamassa orgasmin, kun kopin ovi aukaistiin, säikähdin, mutta Sanna näytti tulijalle, että ovi kiinni ja jatkoi nuolemista. Ihanat aallot tuntuivat vatsassa, kun sain orgasmin.
Pukeuduimme ja tulimme ulos sovituskopista, ulkopuolella odotti nainen, joka oli ilmiselvästi kiihottunut kopista kuuluneista äänistä. Sanna antoi mojovan suukon naiselle suoraan suulle ja kysyi ”mitäs pidit ?”
Sannan kanssa ostoksilla
Jaanasi
1
4305
Vastaukset
- jebjeb
Nojaa, kirjoitusvirheet pilasivat mielestäni muuten ok tarinan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622532Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant979801Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537713Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va936479SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1916219Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645820Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,585307Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515203HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214853Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074554