Sannan kotona tapahtuu

Jaanasi

Saavuttuamme Sannan asunnolle, joka oli kiva pikku kaksio. Sanna kysyi otanko juotavaa valkoviiniä. Hänellä on pullo jemmassa, Sanna lähti keittiöön puuhastelemaan pullon kanssa. Kävin lepäämään hänen divaanilleen, alkoi kiihottaa...
Makoilin selälläni divaanilla.Olin todella kiihottunut ja aloin painella mekon läpi nännejäni ja samanaikaisesti toinen käteni hipelöi mekon alla siistiksi ajettua tussuani. Ryhdyin riisumaan mekkoani, pilluni oli aivan kuuma ja kostea.
Sanna saapui keittiöstä, yllätykseksi hän oli pukeutunut pullonavaus reissullaan korkeakorkoisiin kenkiin, sukkiin, sukkanauhoihin, sukkanauhaliiveihin ja kohottaviin rintaliiveihin pukeutuneena. Hän katseli minua ja sanoi kiihottuneesti hymyille:” Mitäs täällä tapahtuu” ja lähestyi minua pullon kanssa.
Hän toi rintaliivien verhoamat pystyt ja sojottavanänniset tissinsä aivan kasvojeni eteen. Yritin kovasti ottaa nännin suuhuni, mutta Sanna ei antanut minun vielä koskettaa tissejään ja nännejään, vaan vain vetäytyi kauemmaksi. Aukaistuaan rintaliiviensä hakaset hän keikistellen pyöritteli ihanaa peppuaan ja riisui rintaliivinsä heittäen ne lopuksi lattialle. Olin todella kiihoittunut.
Sanna pyllisti kumartuessaan aukaisemaan kenkiensä solkia ja kohotti tissejään suoristautuessaan. Sannalla oli tosi ihanat rinnat ja hänen peppunsa oli suorastaan mahtava. Kohottauduin ja heitin mekon yltäni lattialle. Sanna tuli viereeni divaanille
Puristelimme toistemme rintoja ja imeskelimme toistemme nännejä. Sanna kääntyi siten, että hän avasi kiihoittuneen aarteensa kasvojeni yläpuolelle ja lähestyi kasvojani kiusoitellen. Sannan kasvot lähestyi litisevää aarrettani.Nyt meillä oli aikaa nuolla toistemme herkkuja. Olin aivan räjähtämäisilläni.
Huusin ja voihkin ääneen nautinnosta. Kiemurtelin ja heittelehdin Sannan jatkaessa pilluni nuolemista ihanalla kielellän, yritin myös nuolla parhaani mukaan, työnsin sormet Sannan kuumaan vakoon, hän alkoi vapista, silloin hän sai ihanan orgasmin. Sanna nuoli klitoristani niin kovaa, että sain orgasmin ja huusin suoraa huutoa.
Sanna hymyili ja antoi suudelman, otettaisiinko viiniä Sanna kysyi. Nautimme alastomina divaanilla lasilliset viiniä. Jonka jälkeen sanoi, ”nyt suihkuun”.
Menimme yhdessä suihkuun. Sanna laittoi veden valumaan ja menimme suihkun alle. Ryhdyin pesemään Sannaa saippuoiduilla käsillä, ihanat rinnat ja pakarat, hyväilin liukkailla käsillä olin aivan kiimassa. Sanna kosketti klitoristani ryhtyi hieromaan sitä, koskettelin sormella Sannan vakoa olimme aivan kiimassa veden valuessa päällemme. Huohottaen imeskelimme toistemme tissejä ja nännejä jatkaen silti samalla toistemme klitoriksien hieromista. Saimme valtaisan orgasmin molemmat yhtäaikaa.
Suihkun jälkeen olo oli voipunut menimme divaanille makamaan märkinä ja nukahdimme. Heräillessäni tunsin ihanaa poltetta haaroissani ja voihkaisin, Sanna oli herännyt aikaisemmin ja hakenut jostain sileäpintaisen kullanvärisen hieromasauvan. Hän hieroi tärisevällä vibralla klitoristani, taivaallista. Sanna työntää nopeasti sauvan sisääni, värähdän. Sanna kääntyy päälleni, että voi samalla nuolla klitoristani, kun työntelee sauvaa tussuuni. Ihanaa, huudahdan. Vedän Sannan pillun kasvojani vasten tukahdutan voihkeeni ihanaan kauniiseen pillun ja aloitan nuolemisen. Haaroista valuu kasvoilleni ihanaa kiihottuneen naisen mettä.
Yht’äkkiä ulko-ovi käy ja Sannan avomies Harri seisoo katsomassa ovella touhujamme, säikähdän. Sanna kysyy kiinostaako kolmaspyörä, hymyilen Sannalle myöntävästi, vaikka tykkään enemmän naisten kanssa. Harrin housuissa on ahdasta, huomaan. Harri lähestyi meitä, kävimme istumaan vierekkäin hajareisin kohti Harria, pillumme olivat todella kiimassa. Harri polvistui eteemme, kiihoittuneesti hymyillen alkoi nuolla minua,ihanaa. Jestas miten hyvin opetettu mies nuolemaan, ajattelin, tuntui melkein paremmalta kuin Sannan kieli.
Laitoin käteni Sannan haaroihin ja aloin hyväillä klitorista. Suutelin Sannaa samalla. Komennan Harrin seisomaan, ja alan avata hänen housujen nappeja, IHANA valtaisa kulli paljastuu housuista, imaisen sen heti suuhuni ja koskettelen samalla palleja. Sanna tulee viereeni ja Harri työntelee kuumaa kullia molempien suuhun vuorotellen, hieromme Sannan kanssa samalla toisiamme. Etsin käteeni sauvan ja aloin työnnellä sitä Sannaan, käskin Sannan käydä selälleen, kävin kuusysiin hänen päälle ja aloin nuolla, samalla nostin uhkean pyllyni Harria kohti, olin kuin tarjottimella, Sannan nuoltavana ja Harrin nussittavana, olin himosta sekaisin. Harri tuli valtaisa kulli täydessä seisokissa taakseni ja työntyi hitaasti sisääni, Sannan nuollessa klitoristani. Taivaallista, tätä olin aina halunnut, vaikken tiennytkään.
Harrin kalu työntyi syvälle, ja minä hieroin pyllyllä vastaan, aivan taivaallista. Sanna oli itse alkanut hieromaan sauvalla, koska en enää voihkeeltani kyennyt. Harri lisää vauhtia painautuen syvälle pohjaan asti, kosketan hänen pallejaan ja tunnen kuinka lasti on lähdössä. Käännyn äkkiä Harria kohti ja imaisen kullin suuhuni, samalla kuuma sperma lasti lähtee liikkeelle, yritän niellä kaiken mutta sitä tulee niin paljon, että roiskuu kasvoille. Huomaan Sannan saavan samalla orgasmin.
Toivuttuamme, päätän lähteä kotiin, mutta lupaan palata ....

0

4659

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

        KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        363
        3782
      2. Kuka on mystinen heppamies?

        Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
        Kotimaiset julkkisjuorut
        109
        1403
      3. Muutto ei ratkaise mitään.

        Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
        Ikävä
        94
        1257
      4. Jäätävä epävarmuus

        Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
        Ikävä
        65
        1044
      5. Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?

        The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass
        Tv-sarjat
        13
        861
      6. Perjantaita!

        Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔
        Ikävä
        58
        857
      7. Ainakin hän on elossa

        ehdin jo huolestua.
        Ikävä
        38
        850
      8. Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua

        Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään
        Ähtäri
        60
        839
      9. Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"

        Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise
        Suomalaiset julkkikset
        11
        827
      10. Ei sua mies varmaan kauheasti haittaa

        Jos otan sut omakseni, tässä lähiaikoina ❤️
        Ikävä
        65
        821
      Aihe