Motoristin peruskurssi = EAK kurssi
Oppimaan uutta ja kertaamaan jo opittua!
HRoF ry:n EAK Koulutus Tattarisuon Nuorten liikennekoulutusalue, Tattarisuontie 32, 00770 Helsinki
Koulutuspäivä La. 3.6.2006 Klo. 09.00 - 18.00 15 henkeä
Koulutuspäivä Su. 4.6.2006 Klo. 09.00 - 18.00 15 henkeä
Hinta jäsenille 60 €
(sisältää HONDA Riders of Finland ry selkämerkin ja oikeuden kantaa sitä)
muut 80 €
Kurssin ohjelma
Luentoja ja ajoharjoittelua
09.00 Kurssin avaus
18.00 kurssi päättyy
Palautekeskustelu ja todistustenjako
Ilmoittautumiset osoitteeseen mika (ät) hondariders piste fi
Laita viestiin seuraavat asiat:
Nimi, pyörä, ajokokemus kk tai v ja km yhteensä ja ennen kaikkea haluamasi päivä. Yhtä päivää kohti voidaan ottaa max 15 ihmistä/pyörää.
Kurssimaksu jäsenet 60 € muut 80 € maksetaan ennakkoon kerhon tilille 572194-298111
Kirjoita viestiosaan: EAK-HRoF / OMA NIMI.
Ota kuitti mukaan ajoharjoitteluun
www.hondariders.fi
EAK helsinki !
HRoF
1
271
Vastaukset
- Hondatar
Tulisin mutta tyttären lakkiaiset menee edelle. Muutama muukin kerho järjestää EAKin juuri samana viikonloppuna. Heräsi vaan kysymys eikö motoristeilla mukamas todellakaan ole jälkeläisiä kun ajankohta pitää valita noinkin epäsopivasti eli koulujen päättäjäisten aikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057411
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1005255Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253451Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3451485Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?551318