Lollero

Kuuno-Kalevi

Nikodeemus on kuin ortodoksipappi sirpaleisine mykkäkuvineen. Kun mielisairauttaan julistaa, ei Kuuno ole aivolle turta. Vaikka tulittaisit itseäsi rynnäkkökivääreillä päähän, Sepeteus se syöksee jäätä ja tulta vatsastaan. Jonakin päivänä sika ja Perkele sinulle tulevat. Tuhoudut, syöksyt ja tukit kaikki viemäriverkostot loeten roskan myötä mereen.

Kun aivokalvoni heijastuu merelle, ihmishahmot jäätävät pimeässä yössä jokaisen elon tieltään. Eikö todellakaan aivosi ole kuin maksaakaan? Kuuno-Kalevi metsään huokaa, sinne illalla pakenee, palaa kaksi metriä korkeana soihtuna, sinnepä menehtyy. Kun palo sammuu, mylvin nimiänne, jotka eivät välitä. Minkäs sinä lukihäiriöllesi voit, n00b!

Sinä olet yhdys sana taidoton, pelle, huoraava äpärä, voimaton ja saatanan valehteleva paski, sinä olet isänmaallinen patriootti, kommunistien propagandatorvi, isäsi hyväksikäyttämä ja äitisi syvästi halveksima valkopäämerikotka, jonka päälle räin siat ja Perkeleet. Me synnyimme, elämme ja kuolemme yössä, me järkemme hylkäämät, jotka tätä aivomökää kuulemme päivittäin. Toivottavasti me kaikki kuolemme yössä!

Näin, kuinka ihminen syöksyi pää edellä tulikuumaan liekkimereen, syttyi palamaan, kärsi helvetinmoisia tuskia ja lopulta menehtyi ja valui paskamereen, joka ei välitä. Sen ihmeen jälkeen on tiuhaan nähty aivopaisepotilaita tanssimassa soilla. Turpiin niille! Minä tiedän, että Jumala tietää minun olevan aivan mielisairas.

Kunpa kärsisit kuoleman, josta isäsi voisi olla ylpeä. Kunpa sydämesi muljahtaisi sijoiltaan, kunpa aivosi syttyisivät palamaan, kunpa menehtyisit, kunpa menehtyisin, toivottavasti meteoriitti iskeytyy maapallolle ja tappaa meidät kaikki. Minä tahdon, että sinä sytyt palamaan ja menehdyt. Tämä runo ei liene perseestä.

Kuuno-Kalevi se kävelee yksin syrjää pimeässä, minä kun luulin sen jo menehtyneen. Profeetat tappavat ja tuhoavat nimeen Jumalan, jota ei oo. Sukupuolielimesi kuin kurko, olet turta seksille. Tahdon runkata flamencon rytmiin, tahdon psykopatisoitua standardoimisoperaatioidenne myötä, tahdon Neuvostoliiton yhä kytevän, aivoni on sairaat ja kiehuu päässäni, uskon kommunismin voimaan lujaan. Meidän on löydettävä tie!

Kun kuulin sairastavani korvatulehdusta, olin vapaa tänne kulkemaan, jossa jokainen on himojensa kanssa yksinään. Kunpa edes kerran saisin syödä aivosi, tehdä perättömän rikosilmoituksen, turskastua henkisesti, sulkea suunne sirkkelille, työntää poikittaisen pyykkinarun perseisiinne. Käytsä mulle? LoL.

0

54

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

        Nimi esiin.....
        Oulu
        93
        5984
      2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

        Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
        Maailman menoa
        80
        4772
      3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

        Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
        Maailman menoa
        96
        3025
      4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

        https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
        Maailman menoa
        26
        2810
      5. Anteeksipyyntöni

        Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
        Järki ja tunteet
        26
        2085
      6. Sydämeni valtiaalle

        En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
        Ikävä
        119
        1496
      7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

        ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
        Maailman menoa
        335
        1057
      8. Oletko tyytyväinen

        Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
        Ikävä
        85
        1028
      9. Jos oikeasti haluat vielä

        Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
        Ikävä
        125
        960
      10. Eihän se tietysti minulle kuulu

        Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
        Ikävä
        48
        764
      Aihe