myyn 60 levelisen äijän tal on rune fullit

eli myyn 60 levelisen äijän täl on rune fullit rune aseita esim pikki scimmy b axe ja rune axe täl on myös 152k rahaa eli myyn tän vaikka 280- 320 klla mun äijän nimi on muuten dynamite45
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haluutko 56lvl ukon siita?

Äänestä
  • voin vaihtaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dynamite45 kirjoitti:

eli myyn 60 levelisen äijän täl on rune fullit rune aseita esim pikki scimmy b axe ja rune axe täl on myös 152k rahaa eli myyn tän vaikka 280- 320 klla mun äijän nimi on muuten dynamite45

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu