hotel armar

Me vaan

Moikka!Oisimme kysellyt onko ketään ollut marmariksen hotelli club armarissa. Olemme menossa sinne ja tahtoisimme tiedustella mitä muut ovat pitäneet. Pienistäkin asioista olemme kiitollisia. KIITOS jo etukäteen.

2

276

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sanya_

      Armar on oikein kiva hotelli. Siisti ja ei todellakaan löydy mitään torakoita. Jos mahdollisesti olisi.. Henkilökunta pitäisi huolen udesta huoneesta. Teillä myös all inclusive? Eli aamiainen loistava, lounas tosi hyvä, välipala ok, illallinen aivan mieletön ja sitten iltapala.. Iltapalaa ei oltu koskaan syömässä.. aina menossa jossakin päin =)

      Hotellin hlökunta on ihan ok. Baarissa kaikki toimii sen jälkeen kun jätät hieman tippiä siten, että hlökunta näkee sen. Sitten alkaa palvelu toimia =)

      Hotelli muuten hyvä ja sijainti ok =)

      Meillä tyttöjen reissu tässä reilun viikon kuluttua =) Eli railakasta lomaa sinulle =) Me ainakin aiomme pitää hauskaa =)

      • me vaan

        KIITOS vastauksesta..joo meillä on se all inclusive..eli koko päivä voi nautiskella paikallisia juomia?Käsitimmekö oikein? Tosiaanki Sunnuntaina olis lähtö. Odotamme innolla. Kiitos vastauksestasi. Olisiko jotain vielä mielessäsi?Kiitos jo tästäkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      252
      16645
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5361
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2544
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2002
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1741
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      972
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      936
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      842
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      840
    Aihe