ei pamput

näitä juttuja kirjoittele. Voimiskin kertoo mitä laitoksessa tapahtuu. Ei se halveksi tai hauku miesrakkautta. Itse nuorempana lusin muutaman kakun ja tiedän että suhde tuo suurta helpotusta oloon ja auttaa eteenpäin. Yhteenkuuluvuuden tunne vanki veljen kanssa lujenee kun halaillaan ja heitetään välillä ylävitosia. Illalla sitten omassa rauhassa puuhastellaan niitä seksi asioita. Ihmisellä kun on luontainen tarve hakeutua toisen luokse ja vankilassa se on sitten samaa sukupuolta. Älkää tuomitko miesrakkautta laitoksessa.
51028
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kun vartijaa löytyy jostain kurkkimasta kuitenkin. Tai ainakin siis yhdestä vankilasta.

Äänestä

Tuo voimamiespampuksi itseään kutsuva henkilö ei varmasti ole missään vartijana.Älkää hölmöt uskoko tuollaista.Kukaan vähänkin itseään kunnioittava vangin vartija ei jauhaisi tuollaista paskaa.Häiriintynyt lapsi se on.Voin kokemuksella sanoa ,että tuollaista ei päästettäisi vangin vartijaksi.

On todennäköistä ,että esim.nim.PAMPUNKAVERI on itse voimamiespamppu ja muut häntä kehuvat henkilöt viittaavat siihen ,että kirjoittaja on voimamiespamppu.

Äänestä
  • Saattoi olla että polkaisit nyt kyllä liukumiinaan. Nimittäin hyvin mahdollisesti kohtapuoliin pulahtaa paikalle vähintään joku voimisperheen edustajista ellei sitten kapteeni ihan itse, ja nimeää sinut vain kateelliseksi hörhöksi koska esitit noinkin rajua kritiikkiä voimisperhettä vastaan.

    Äänestä

  • Varoisit vähän kirjoitti:

    Saattoi olla että polkaisit nyt kyllä liukumiinaan. Nimittäin hyvin mahdollisesti kohtapuoliin pulahtaa paikalle vähintään joku voimisperheen edustajista ellei sitten kapteeni ihan itse, ja nimeää sinut vain kateelliseksi hörhöksi koska esitit noinkin rajua kritiikkiä voimisperhettä vastaan.

    VAPISTAAN...

    Äänestä

vihne..et pitääkö toto skeidaa edelleen jatkaa..menkää pojat kotiin homoilemaan,taitaa saada kiksejä kun saa kirjoitella tänne tota sontaa..keskusteltaisiin vaikka siitä et vanki pojat on yleensä aika herkkuja..ja paljon mielenkiintoisempia ku tollaset hinurit...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pahalla kirjoitti:

näitä juttuja kirjoittele. Voimiskin kertoo mitä laitoksessa tapahtuu. Ei se halveksi tai hauku miesrakkautta. Itse nuorempana lusin muutaman kakun ja tiedän että suhde tuo suurta helpotusta oloon ja auttaa eteenpäin. Yhteenkuuluvuuden tunne vanki veljen kanssa lujenee kun halaillaan ja heitetään välillä ylävitosia. Illalla sitten omassa rauhassa puuhastellaan niitä seksi asioita. Ihmisellä kun on luontainen tarve hakeutua toisen luokse ja vankilassa se on sitten samaa sukupuolta. Älkää tuomitko miesrakkautta laitoksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu