Lääkitys kesken jollain !

Raivolan Härkä

... oisko tolla M135 jäänyt jotain ottamatta tai sitten ottanut liikaa! Katselin tätä vennään palstaa ja melkein joka viestiketjusta löytyi M135 kirjoitusta / vastausta , täytyy sanoo että jotain on vialla kun melkein kaikkeen pitää sotkeutua ja kommentoida vailla mitään järkee..
Löytyy sieltä aiemmilta vuosilta järkeviäkin kirjoituksia M135:lta mutta nyt on tainnut mennä alennusbensa höyryt nuppiin? ...sto gramma vähintään))

11

1661

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kabanzik

      olet härkä Raivolasta? Se on kiva paikka. Mun pitäs käydä siellä kalassa ja kärventää saslikit kunhan täs vaa joutais.

    • jos sulla ois joku pavlovin teorioita tunteva kaveri, niin se vois analysoida tuotokset ja laittaa ne terapian korvikkeena s-postilla. ottaisin opikseni

      • Raivolan Härkä

        ..et ottanut !! kun katsoo sun vastuksia niin eipä taida löytyä ymmärräystä edes Pavlovin teorioista noihin sun vastauksiin.
        Mietippä oikein ajan kanssa mitä oot vastaillut useampaankin viestiketjuun.. ei ihme jos menee kohta uskottavuus ja ymmärys tälle venäjän palstalle tuommoisten vastuksien takia ...
        jos oikein oon ymmärtänyt niin kait sä olet ollut tällä palstalla pitempäänkin asillisesti vastaillen mutta tosiaankin näyttäs siltä että belomrkaalilt ja alennusbensa on tehnyt tehtävänsä ja se sto graammakin vielä noitten lisäksi


    • Palstavieras

      Olen minäkin lukenut tätä palstaa - useamman vuoden ajan, joskin aika satunnaisesti. Keskusteluihin en ole pahemmin osallistunut.

      M135 ei kaipaa mielestäni sen kummempaa lääkitystä kuin me muutkaan. Etanoli sopivasti annosteltuna riittänee hyvin.

      Miehen huumorintaju on kieltämättä vähän hulvatonta sorttia eikä varmastikaan ihan kaikkien tavan tallaajien mieleen. En kuitenkaan jaksa nähdä minkäänlaista syytä, jonka vuoksi kenenkään pitäisi ottaa pultteja hänen kirjoituksistaan. Ketä tuollaiset harmittomat möläytykset loukkaisivat?

      Minun puolestani jatkakoon kaikin mokomin, ihan ikiomalla linjallaan.

    • sinun oma

      lääkitys kun viitsit vaivautua moisen kirjoituksen rustaamaan, etkö juuri itse sotkeutunut ja kommentoinut vailla mitään järkeä M135:den kirjoituksia.

    • katja.jkl

      eikös meillä kaikilla, onhan se niin monesti todistettu. Mutta eniten kyllä tän Raivola-sivuston suunnittelijalla, vai onkohan mun koneessakin vikaa...:

      http://roschino.narod.ru

      • ArthurDent

        Ei sinun koneessa kai mitään vikaa. Ovat kai vaan vähemmän hätäset sivut. Ettenpä sanoisi että suunnattoman rauhalliset.


    • sotke asioita.

      Markohan on nimitetty Raivolan Ruhtinaaksi,
      äläkä ollenkaan vihjaile mihinkään dopingiin.

      Eihän se nyt haittaa, jos mielipiteensä sanoo. Typpisuita on meissä aivan tarpeeksi.

    • Itäsuomalainen

      Että tuo (R)aivoton Härkä saisi jotain järjellistä tekstiä tälle foorumille.

      "melkein kaikkeen pitää sotkeutua ja kommentoida vailla mitään järkee.. "

      Osuikohan nyt omaan nilkkaan ???

      • Raivolan Härkä

        omaan nilkkaan !! Kovasti täällä puolustellaan joittenkin "mötteläisten vai mitä nää ny olikaan" kirjoituksia .Ilmeisesti ei kovin älyllistä porukkaa taida olla täällä venäjän palstalla.
        Vai tekiskö maa kaltaisekseen myös kirjoittelun!
        Katjan ja Olgan kommentit on ihan DA !! suuret kiitokset teille ))


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2147
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1080
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1023
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe