tää on tytöil

onks sixpack jotain mikä saa naisee kiihottumaa..?kannataisko hankkii??:):)
81361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Voi saakeli..
Vittu mitä välii silläkin on ja oot varmaan joku saakelin 13vee skidi, joten ei kannata hankkia koska ei ole järkevää ja ei sitä niin vaan hankita vaan treenataan.. Saakeli..
TEiniXpissiswannabe..

Äänestä

Miksi hankkia six packi, kun voi hankkia koko tynnyrin?

Äänestä

mieluummin semmonen perinteinen onepack.. oikein seksikäs;DD

Äänestä

Hanki ennemmin mäyräkoira. On enemmän juotavaa.

Äänestä

No onhan se aika coolin näköstä jos jätkä omistaa sixpackin, mutta jos ei omista niin ei maata kaada.
Kiva jos on,ei haittaa jos ei oo.;)

Äänestä

No,ei kannata hankkii...

Vatsan pitäis olla piukka,ja pojan hoikka,mutta ei mtn lihaksia näkyviin kitoos!!

Äänestä

onhan se ihana. :) itse tykkään todella paljon. xD.

Äänestä
  • mä rakastan jos pojal/miehel on sixpack

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sixpack kirjoitti:

onks sixpack jotain mikä saa naisee kiihottumaa..?kannataisko hankkii??:):)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu