Minua ei henkilökohtaisesti kiinnosta seksissä toisen sukupuolielimien nuoleminen, sormettaminen tms. Vain se perinteinen sisääntulo.
Mitän ajattelette? Olenko ihan "normaali" vai onko meikäläisiä lisää?
M15
Mitän ajattelette? Olenko ihan "normaali" vai onko meikäläisiä lisää?
M15
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hmm.. Luepa tämä ajatuksella!
Tuohon voisin sanoa, että se, että ylipäätänsä pääset naisen sisään, edellyttää sitä, että nainen on kostea ja kiihottunut. Ja jotta nainen olisi valmis vastaanottamaan sinut sisäänsä, on hänen täytynyt saada ensin suutelua, hyväilyä, hellää painelua, sormetusta, ja parhaassa tapauksessa jopa kieltäsi.
Jotta itse voisit saada nautintoa, on myös naisesi saatava nautintoa. Seksi on kahden kauppa. Kuivana jyystäminen sekä "sahaaminen" tunteetta ja naista ajattelematta ei tee sinusta hyvää rakastajaa.
Vaikka miehelle sitä parasta onkin pehmeä nainen ja hänen lämpimässä ja suloisessa "pesässä" liikkuminen, edellyttää se tosiaan naisenkin huomioimista!
Koska olet niin nuori, on sinun hyvä miettiä vielä seksin harrastamista ja käytäntöjä tarkkaan ennenkuin lähdet naisten kanssa nauttimaan.
Sitten, kun nainen nauttii ja on valmis vastaanottamaan sinun kokonaiavaltaisesti sisäänsä, on teidän molempien vuoronne nauttia maailman kauneimmasta asiasta!
Ps. Ja tiedän sitten mistä puhun. Valitettavasti on kokemuksia huonoista seksikumppaneista.
"sellaisia" poikia, kun sisääntulo kiinnostaa...
Minä taas juuri pidän sormettamisesta ja naisen nuolemisesta, sekä siitä, että nainen runkkaa minua ja ottaa suihin. Itselleni itse yhdyntä ei ole mitenkään erityisen kiihottava asia.
M18
No eipä ketään taida pillun nuoleminen liiemmin kiinnostaa. Joskus vaan täytyy.
Friikki