Rattaita lainaksi/vuokralle SB:llä?

Onko kenelläkään tietoa, onko noissa isoimmissa hotelleissa (Chaika Beach) mahdollisuus lainata tai sitten vuokrata rattaita? Ihan tavallisia sateenvarjorattaita, siis. Vai tarviiko nekin raahata mukana täältä?
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...eli kukaan ei edes vaivutunut sanomaan sitä tosiseikkaa, että rahaa eukko ite omat rattaat mukaas.
On tämä internet kyllä yksi viisaus ja tiedonlähde.
aivan perseestä.
Menkää mielummin itse ja kokekaa!
Hey, there is life outside !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Joo ei täällä vastata saa muuhun kuin, jos joku haluaa tietää hyviä bile-mestoja, niihin tulee kyllä paljon vastauksia, mut jos kysyt "oikeaa" asiaa, niin EI. Itsekkin ootan tuolla toisaalla vastausta, mut ei vaan tule vastausta, ja vastaus on varmaan sellanen jonka ainakin jokatoinen Bulkariassa käynyt tietää.

    Kannattaisko sun kysyä tuota ratas-juttua matkatoimistosta, luulis siellä tietävän ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LoMMalle9 kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa, onko noissa isoimmissa hotelleissa (Chaika Beach) mahdollisuus lainata tai sitten vuokrata rattaita? Ihan tavallisia sateenvarjorattaita, siis. Vai tarviiko nekin raahata mukana täältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu