tulihan se huomattua

on tätä setan porukkaa.
ihan imatralaisessa oli juttua tästä 23 vuotiaasta nuorukaisesta joka julkisesti myönsi homoutensa..
toivottavasti ihmiset tajuaa olla kunnolla ja antaa kaikkien kukkien kukkia.
61471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

rikkaruohot... vitsi, vitsi

Äänestä

Kyllähän imatralla homoja riittää.kaikista huvittava pari on se "vanhasetä" ja se joku alle kolmekymppinen jätkä.

Äänestä
  • Ei se rakkaus ikää katso - ja suuria ikäeroja on myös heteroilla :)

    Äänestä

  • Hintit sais sotkea suohon...

    Äänestä

antaakaa jo hyvänenaika ihmisten elää omaa elämää!!!!!!minkä hittoo te voitte sille, että ihminen rakastuu siihen johon tahtoo!!ketään ei voi tuomita sen mukaan! hävetkää syrjiät!!!!!!

Äänestä
  • kaikki olemme saman arvoisia!se kuka toisen tuomitsee on itse se syyllinen!!!rakkaus on rakkaus ja se vaatii paljon, mutta antakaa kaikkille mahdollisuus siihen!!! T: Elämässä hyvin kiinni oleva!!!pahuus ei saa kaikkea!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että imatralla kirjoitti:

on tätä setan porukkaa.
ihan imatralaisessa oli juttua tästä 23 vuotiaasta nuorukaisesta joka julkisesti myönsi homoutensa..
toivottavasti ihmiset tajuaa olla kunnolla ja antaa kaikkien kukkien kukkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu