sheriffi!

Layla-Fan

OLEN MIETTINYT AISIAA JA AJATELLUT ETTÄ VOISIMME ÄÄNESTÄÄ SHERIFFIN TÄLLE PALSTALLE =) OLEN VARMA ETTÄ MONET MUUTKIN OLEVAT SITÄ MIELTÄ... MUTTA KUITENKIN TÄSSÄ OLISI PARI ASIAA JOTA SINUN PITÄISI OLLA/TIETÄÄ JOSYRITÄT PYRKIÄ SHERIFFIKSI:
- poistat heti häiriköt
- sinun pitää olla jo uttu ihminen winx keskusteluissa (siis jos joku tuntemoaton yrittää niin se saattaa olla huijari)
- ystävällinen kaikille winx-klubi faneille
- usein käy winx palstoilla

nyt faktat:
- 4kk jäsenyys

ilmoitelkaa tässä keskustelussa jos haluaisit pyrkiä sheriffiksi =) 3 ehdokasta ja niistä äänestetään ja täytyy olla jäsen jos haluu äänestää=) (te jotka ette halua tehdä yhetsi työtä kanssamme niin mene vittuun täältä)

2

222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • musa13

      Mä lähetin äskön hakemuksen mutta mun toisella nimimerkillä Azzafani.
      ps.Älkää välittäkö mun vanhasta nimerkistä hoitaisin sillä häiriköt pois ja keskustelisin tällä uudenmmalla nimimerkillä.

    • stella fani

      mä voin olla äänestämässä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      80
      5029
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      73
      4668
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      83
      2917
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2384
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      59
      2025
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      20
      1760
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      113
      1415
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe