Se pitäisi olla jo laissa määrätty.
Henki pois
Raiskaajilta
8931
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyllä pitäs tollaset elukat laittaa vastuuseen tekimisistään.Täällä aina paasataan miten valkolaiset tekee pahojaa nyt hän se nähtiin ettei me mustalaiset olla yhtään sen parempia.
Toivottavasti saavat tekijät kiinni ja tilille teoistaan.Munat pois jätkiltä
Vehkeet valtiolle!!
Hei järkikiin sanoo, että eivät olleet oikeita mustalaisia, koska tapahtui hesassa. Ei non kovaa lakia kellekkään. Koska vain Jumalalla on yksin oikeus ihmisen henkeen. Hän on sen antanut, ja Hän ottaa sen milloin haluaa. Mutta sitä minä kannatan, että munista hirteen , ja munat tuomitaan valtiolle menetettäväksi. nauraa..
siinä olen samaa mieltä että vastuuseen nämä kaverit ketkä on tehny juttuja mutta turha alkaa yleistämään ei nimittäin ole yleistä tommoset hommat
valkolaiset välittää siitä oliko täysverisiä vai pattereita.Niille mustalainen on aina mustalainen vaikka voissa paistas.Toivottavasti saavat tekijät tilille tekemisistään.
Mustalaisia oikein ovat tai ketkä. Pököt ja kumppanit vois olla aika eri mieltä tosta mustalaia-asiata.
No Karjalasta kajahti aikalailla taas.
hälytyksen voi jo perua, ovat sopineet rahalla
saa olla kaaleet rauhassa
Missäpäin on tapahtunut ja kaaleetko siis?