-siitä saitte mitä tilasitte-

Yhtä hymyä!!!!!!!!!!!
3680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

USKOMATONTA!!!! Verenpaine ainakin 200 ja posket punottaa :)

Äänestä
  • Naureskelin Lordille bändin alkuaikoina. En muuten naura enää. On hienoa kuulua tähän legitiimiseen pakkoyhteisöömme. JAU!

    Äänestä

  • elitisti kirjoitti:

    Naureskelin Lordille bändin alkuaikoina. En muuten naura enää. On hienoa kuulua tähän legitiimiseen pakkoyhteisöömme. JAU!

    Niinhän se on aina ollut, Suomi voittaa, yhtye/joukkue häviää.. vain voitto on arvostettua. Häviäjät nuolkoot näppynsä yksin. Tosi eurooppalaista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HEVILLÄ EI HÄVIÄ kirjoitti:

Yhtä hymyä!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu