Golf IV mankan siirto ylemmäs?

Golfissa on tuo pikkutavaraloota tuossa radion päällä, voisiko näiden paikkaa kenties vaihtaa keskenään? Olisi näet paremmin käden ulottuvilla mankan nappulat jos olisi ylempänä tuo värkki.
3912
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tätä on kysytty muutamia kertoja varmaan täälläkin.
Muistaakseni ainakin mukinpidikkeet voi ottaa kiinni
mankan nappuloihin,tai ainakin käytettäessä on sen edessä.
Siis jos mukiteline siinä on...onko kaikissa IV golfeissa,en muista...

Äänestä

Siirsin omassani, pikkutavaralokero pitää vain asentaa paikalleen ylösalaisin radion alle ja mukitelineen käyttö vaikeutuu, koska teline ei avaudu kantta painamalla, kun radion rauta on edessä, mutta telineen saa esille avaamalla mukitelineen kannen ja painamalla sen jälkeen telineen keskeltä. Teline avautuu radion eteen, joten etulevy ei saa tulla paljoa ulos.

Äänestä

Uuden lokeron, niitä on kahta erilaista. Jos tilaa uuden Golfin ilman radiota kuten me, niin tulee kahdella lokerolla. Siitä vain valitsee kumpaan reikään tökkää;) Limupulloteline ei ole edessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusi Golfisti kirjoitti:

Golfissa on tuo pikkutavaraloota tuossa radion päällä, voisiko näiden paikkaa kenties vaihtaa keskenään? Olisi näet paremmin käden ulottuvilla mankan nappulat jos olisi ylempänä tuo värkki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu