...

hah...porvoon pojat oli baari-ohjelmassa....
4718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hej hehehee!!!

Äänestä

Niin...nytkö vasta hiffasit? xD
Mä näin Tuomaksen eilen keskustassa. Käveli jonkun kaverin kanssa siinä kaupungintalon edessä. On se aina niin tyhmän näkönen...näyttää ihan siltä ettei koskaan ole mitään ottanu.
Ja kyllä sitä nyt ollaan niin äijää,kun ollaan julkkiksia. *hah*

Äänestä

tuolla ekalla viestillä varmaan tarkoitettiin sunnuntain live lähetystä...siis siellä yleisössä oli porvoolaisia....

Äänestä

Jeejee Porvoo on nyt sitten maailman kartalla! Porvoolainen vilahti telkkarissa! Aivan mahtavaa, upeaa SANOINKUVAAMATONTA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

hah...porvoon pojat oli baari-ohjelmassa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu