Oliskohan kenelläkään ihan oikeita kokemuksia kyseisestä firmasta? Ei ainakaan missään ole pahasti haukkuja kuullut ja kalustokin näyttäis olevan ihan timmissä kunnossa.
On vaan ollut paikka auki mollissa usein. Olis mukava tietää jotain taustoja ennenkuin alkaa töitä kyseleen...
Saritrans Oy
13
9465
Vastaukset
- päätellen
Naisen omistuksessa..?
- Tytön nimella
Jatkunut jo aikaa.
- Tarttisko hakkee töitä
Onhan sulla terveet vanhemmat (mihin sitä työtä tarvii) kattelee vaan Mollissa että niitä olis.
- ex kuski
hyvä työpaikka,jos ei tarvitse paljoa palkkaa
työnjohdon asenteissakin toivottavaa... - tenkka
nimimerkille Irto Kontti. kalusto onkin ihan kunnossa, mutta palkat on surkeita siihen työmäärään nähden. pyydä kunnon palkka että pärjäät niin sit kaikki on ok.
- zp76
ihan ok olen siel ny tilit tulee ajallaan ja aika omatoimista ei isäntä paljoon perää kysele jos hoitaa työn hyvin. rahtiri76
- työttömänä vielläkin
työmäärään nähen palkka on ihan paska painaa saat menee minkä kerkee jaksamist ei ees kysytä. vapaa päiviä ei tipu ainostaa kuolema(oma kuolema) on hyvä syy saada puoli päivää vapaaksi.
- Rettelöitsijä
No, tuossahan tekee sitten kohtuu hyvin tiliä. Prosenttitunnit, pyhätyökorvaukset, yölisät, iltalisät ja vapaapäiväkorvaukset juoksee. Vaikka saisi vain tessin tuntipalkan, niin ihan mukavasti tuosta kertyy.
- irtoperä
Rettelöitsijä kirjoitti:
No, tuossahan tekee sitten kohtuu hyvin tiliä. Prosenttitunnit, pyhätyökorvaukset, yölisät, iltalisät ja vapaapäiväkorvaukset juoksee. Vaikka saisi vain tessin tuntipalkan, niin ihan mukavasti tuosta kertyy.
ne maksaa kilsapalkkaa, yks puoltuttu joka tuolla ajeli jokin aika sitten laski huvikseen kiekoista itelleen tuntipalkkaa niin ei ollut paljoa yli viiden egen.
- vuoraaren.kontori
Paska paikka ei kannata mennä töihin saa mennä sinne tänne mutta rahaa kuski ei saa tulli juoksee perässä
- 20122006
Ketju aloitettu 2006. Edellinen kommentti 2012. Päätit sitten kommentoida nyt. Hohhoijaa.
- Mc.olmadls
Paska paikka mee töihin vaan puoli tuttu kerto että mee vaan raurua räkätti
Meinas tukehtuu nauruunssa. Siekin tiiät Ha Ha mikä paikka.- Iisakkii
Akka valta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 204814
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni861742Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2881592Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä741554Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2561428Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1351177Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121170Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041109Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi661058- 931054