Sus siunakkoon

MIKSI vakkarit seilaavat samoissa kirjoitusketjuissa keskenään?
Ei sillä että se olisi väärin, vaan monen kulkijan on mahdotonta ja toivotonta saada ääntään kuuluviin.
Voisitteko hajauttaa vastauksianne ja kahdenkeskiset juttunne kirjoittaisitte meileihin.

Yksi monien puolesta.
4325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ees lukee vakkareiden kirjoituksia, turhaa lätinää, hyppään suosiolla niiden yli... .... HOP!!

Äänestä
  • rekatun juttua, sillä niillä on aina ne samat lätinät.
    Muka kannatta rekisteröinti, ohhoijjaa, mulla on
    muuta kannattavampaa tekemistä muutenkin.

    Äänestä

  • huomatuksi.
    Sisäkumi pyörii ja toisiaan kehutaan!

    Äänestä

  • on tullut kirjoitti:

    huomatuksi.
    Sisäkumi pyörii ja toisiaan kehutaan!

    äijän ja hilman juttuja ei jaksa lukee. niillä on keskinäistä lepertelyä ja kaikki mitä ne kirjoittaa, on nikkien milestä tosi hienoo, niinku noi hilman askartelut. jos joku rohkenee arvostella, turpiin tulee heti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs kulkija kirjoitti:

MIKSI vakkarit seilaavat samoissa kirjoitusketjuissa keskenään?
Ei sillä että se olisi väärin, vaan monen kulkijan on mahdotonta ja toivotonta saada ääntään kuuluviin.
Voisitteko hajauttaa vastauksianne ja kahdenkeskiset juttunne kirjoittaisitte meileihin.

Yksi monien puolesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu