4MOTION

Uuden golf V nelivedon huonot puolet? Olen vaihtamassa ko. malliin ja kiinnostaisi onko 4motion tekniikan kanssa ollut ongelmia?
3813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen ajanut viisi vuotta vanhalla nelivetoisella Passatillani liki 200 tkm ilman ongelmia. En tiedä onko V-kopan Golfin neliveto samanlainen.

Äänestä
  • Tuon ikäisessä Paskatissa on torsen, nelos- ja vitoskopan Golffeissa haldex. Turha verrata kun erilaista tekniikkaa.

    Äänestä

15% mutta muuten vetää naamaa virneeseen talviliukkailla liikennevaloissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vwvw kirjoitti:

Uuden golf V nelivedon huonot puolet? Olen vaihtamassa ko. malliin ja kiinnostaisi onko 4motion tekniikan kanssa ollut ongelmia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu