Taitaa olla tiedotteista päätellen arkipäivää nämä verkko ym. viat joita on jo toukokuussa toistakymmentä.jos vertaa vikatiheyttä esim. saunalahden ,soneran sekä dna välillä niin eipä noita dnassa ole ollut montaa .
VERKKOVIKOJA
5
665
Vastaukset
- Eilen, tänään.. ehkä Huomen...
dnalla oli eilen 50 tukiasemaa poissa pelistä, ja tänään taas 18kpl mykkänä.
Tästä se lähtee, kesähelteillä varmaan hajoavat lopullisesti. Jos kesä on sateinen hajoavat ne silloinkin. Jos näistä selviävät, niin viimeistään ne hajoavat ensi talven pakkasilla.
Verkot maatuu..- pihinä
ja ne tuulesta kaatuu, kun myrsky saapuu ja silloin denan viimeinen linkki louhikossa rapautuu venhosti ritisten ruskeaksi metallikasaksi, saaden näin kauniin maastonvärisen suojauksen muistoksi kuulumattomista ajoista ja tuhoutuneesta vuosikerrasta historiamme hyväksi.
- Finnetillä varmin verkko
Laskekaa huvikseen vaikka kaikki tämän vuoden verkkoviat soneran-elisan ja finnetin verkoista.
Suhde on selllainen, että yhtä finnetin(dna)verkkohäiriötä vastaan niitä on elisalla ja soneralla yli 25 kpl.
Eli, kyllä verkot maatuu, mutta vanhimmat ensin!
- Suomalainen
Perseestä koko Saatanan bätrefolks sonera.Vaihtakaa liittymää.
- Kesää!
"Perseestä koko
Suomalainen 26.5.2006 klo 13.13:
Perseestä koko Saatanan bätrefolks sonera.
Vaihtakaa liittymää."
Jokaisellahan on mielipiteensä,
mutta kannattaa huomata:
"Keskusteluissa ei saa:
* Kirjoittaa rasistisia tekstejä"
Onhan moni jo sanonut vaihtaneensa
liittymää, tuon aloitusmaksu-ilmoituksen
jälkeen, mutta muut luultavasti ovat
tyytyväisiä, ja yrittävät kestää tuon
aloitusmaksunkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 674421
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h684271Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112947Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv662835Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p212119Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.552002Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151689- 321513
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1111373- 1821286