pikku kallen isä oli rekkakuski ja otti kallen mukaan saksan reissulle. Sit iskän alko tekeen mieli kiellettyä asiaa, ja parkkeerasi ilotalon eteen ja sano kallelle oottele vähän aikaa käyn vähän asioilla. Iskä tuli tyytyväisenä takasi ja aatteli että pitää kait kallenkin päästä käymään sisällä. Kalle asteli sisään ja ilotytöt ajattelivat herran jestas ku tuli nuori asiakas mitäs nyt,no päättivät syöttää kallelle pikku pullia , kalle lähti tyytyväisenä iskän luo ja vatsa täynnä pullaa, autoon tultua iskä kysy et kuis meni, kalle vastas että kolme meni ihan kevyesti mut neljättä en jaksanut ku nuolasta ja ryökäsi päälle. Iskä oli jonkun aikaa hiljaa.
pikku kalle
i....
0
1419
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604686Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362159Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti511678- 1781659
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1651537Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2781372Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1981219- 871142
- 2041136
- 651094