miten lihoa HELPOSTI ja NOPEASTI?

Eli miten voi lihoo helposti ja nopeesti?
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

käy ostaan luontais tuote kaupasta megamassa pussi ja syö sitä...älä käy salilla saattaa lihakset kasvaa...myös muut protsku sokeri paskat käy pilaan ihmisen....

Äänestä

... monta kertaa päivässä, mutta syö kerralla vähän... kunnon kotiruoka lihottaa terveellisesti.. mutta kannattaa liikkua kanssa..

Äänestä
  • mun "stragediset" mitat ovat 177/54 olin vielä puoli vuotta sitten vielä laihempi... Mutta aloitin sitten ahkeran kuntosalilla käymisen... 2kertaa viikossa trimmiä ja 3kertaa spinningiä.
    Nyt olen vähentänyt kumpaakin ja käyn astangajoogassa...
    Ei kukaan halua tulla sellaiseksi hirveäksi selluliittikasaksi vaikka haluaisikin lihoa!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylloh kirjoitti:

Eli miten voi lihoo helposti ja nopeesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu