Onko pääsykoekutsuja tullut jo jollekin sinne? rupeen vähän epäilyttään kohta saanko ollenkaan kun vieläkään ei oo tullut ja toukokuu juuri loppumaisillaan :/
Turun amk, fysioterapeutti
5
663
Vastaukset
- Marja
Miulle tuli kutsu jo perjantaina...
- ???
Paljon sul oli sit pisteitä? vähän kyllä ihmettelen jos ei sitä saavu kun todistus oli kuitenki hyvä..mut mut..
- maikkis
??? kirjoitti:
Paljon sul oli sit pisteitä? vähän kyllä ihmettelen jos ei sitä saavu kun todistus oli kuitenki hyvä..mut mut..
mullekaan ei ole vielä tullut kutsua, vaikka mulla esivalintapisteet 30/35..:(
- !!!
maikkis kirjoitti:
mullekaan ei ole vielä tullut kutsua, vaikka mulla esivalintapisteet 30/35..:(
Mulla 31/35 eikä kutsua.. Mitä ne oikein vaatii??
- ...
!!! kirjoitti:
Mulla 31/35 eikä kutsua.. Mitä ne oikein vaatii??
Mulla oli kanssa 29/35. Aika kumma jos ei pääse edes pääsykokeisiin.. Oletteko muuten käyneet lukion? Itse valmistuin tänä keväänä ammattikoulusta, liikunta-alalta. Ajattelin että jos se vaikuttaisi siihen..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse73753SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933639Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1293375Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713352Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202206Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251778- 341555
- 321471
- 921423
- 151333