Onko jossain sellaista paikkaa josta vois ladata ihan niitä kokonaisia pelejä? Kun noissa kokeiluversioissa aina loppuu aika kesken. Elikkä laittakaan vaan linkkiä tulemaan! :)
Ilmaisia pelejä?
7
397
Vastaukset
- Veke.
America's Army: Special Forces v2.6 on ilmainen ja löytyy tuolta:
http://www.peliplaneetta.com/tiedostot/pelidemot/3d-raiskinta-toiminta/5115/
http://www2.verkkogurut.com/tiedostot.php?Dir1=Pelit&Dir2=Aao - René
Kiitti oisko lisää? :)
- Sekä että.
René kirjoitti:
Kiitti oisko lisää? :)
Anttila TopTen
www.puolenkuunpelit.com
www.ostapelitkaupasta.com
www.warettamallapaasethelpommalla.com
- Sergio_Leone
gamershell.com
sekä demoja että täysiä. Ei mitään aikarajotuksia. - Visku
Katsele tuolta:
http://koti.mbnet.fi/hamppi/pelit.html
http://geocities.com/makenpelisivut/
http://murobbs.muropaketti.com/thread.jsp?forum=3&thread=428245
http://murobbs.muropaketti.com/thread.jsp?forum=3&thread=362636
http://www.ohjelmistotalotimootamo.fi/kpelit.htm
http://www.shockwave.com/home.jsp
http://www.abandonwarering.com/?Page=Listing
http://www.pelikulma.net/
http://www.sosiaalisestirajoittuneet.fi/alisivu/trivia.php
http://hamsterrepublic.com/dl/
http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/perestroika.php
http://takegame.com/reflexive.htm
http://gamebird.dk/games/community2.php/?gid=333 - googlettaja...
Etsi vaan hakusanalla "freeware", sillä pitäisi löytyä. "Freeware" tarkoittaa ilmaisohjelmia, ja ovat siis jopa laillisia. "Shareware" on muuten ilmainen, mutta täydellisesti toimiakseen vaatii maksullisen rekisteröinnin.
http://www.freedownloadscenter.com/
Tuolla on aika paljon ilmaisohjelmia, tosin osa on sharewarena, mutta sivuston hakuominaisuuksiin kuuluu, että maksulliset ohjelmat voidaan suodattaa pois. Eikä sivusto rajoitu vain peleihin, vaan sieltä löytyy vaikka minkälaisia ohjelmia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475405Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612176Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181790Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1421742- 171525
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301447Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5132881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771068Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se210926