pelletit

hei!
tuli vaan tässä mieleen, että mitä pellettiä syötätte marsuillenne?
vois noi säätki vähä ruveta parantuu, et marsuja vois viedä ulkoilee
5276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toi kysymys vaa siks ku haluisin tietää et mikä on suosituin pelletti täl hetkel??

Äänestä

syöttelen..

Äänestä
  • Bynnua ja oxbowta sekoituksena.Muuten mitä pellettiä sinä "mike-marsu" syötät?

    Äänestä

  • suka kirjoitti:

    Bynnua ja oxbowta sekoituksena.Muuten mitä pellettiä sinä "mike-marsu" syötät?

    syötän marsuilleni myös bunny merkkistä pellettiä... :)

    Äänestä

syötetään marsuille bunnya...bunny basista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mike-marsu kirjoitti:

hei!
tuli vaan tässä mieleen, että mitä pellettiä syötätte marsuillenne?
vois noi säätki vähä ruveta parantuu, et marsuja vois viedä ulkoilee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu