Windows käyttäjän

...vasemman käden ajoittaisista pakkoliikkeistä ja suoraksi ojennetusta etusormesta. Tämä johtuu jatkuvasta reset-nappulan painelusta. Kyseessä on ns. ehdollistaminen.
4258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Löin viis minuuttia sitten pääni pöydänkulmaan kun kumarruin tuhannennen kerran tällä viikolla sammuttamaan pöydän alla sijaitsevan jumiutuneen koneeni.

Siinä on brand new WinXP..

Äänestä
  • ...niin loppuu koneen sammutus...?

    Toivottavasti kuhmusi laskeutuu ja eikä ole tullut mustelmaa...

    Pikaista paraneminen sinulle :)

    Äänestä

...ja mikään ei ole muuttunut aikojen saatossa.

Äänestä

Tästä tunnistaa myös tosikko-luotsin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunnistaa... kirjoitti:

...vasemman käden ajoittaisista pakkoliikkeistä ja suoraksi ojennetusta etusormesta. Tämä johtuu jatkuvasta reset-nappulan painelusta. Kyseessä on ns. ehdollistaminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu