aina te vikisette

minua kiusattiin viimeksi 2-luokalla siitä alkaen olen alkanu treeneta lihaksia ja alkanu harrastaa potkunyrkkeilyä painonnostoa yms. loppu kiusaus siihen paikkaan kokeilkaa tekin
4405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tokasta luokasta lähtien muka treenannut? Älä unta nää.

Äänestä

Äläs. Oikees oot.

Äänestä
  • Noh jos kerran tokasta luokasta asti reenasit punttiksella niin oletkin, nyt varmaankin sellanen 150cm vai mitä?=

    Äänestä

Vai niin, että lihaksillako ne ongelmat ratkea-
vatkin? Täytyy kyllä sanoa, että säälin sinua,
jos olet pelkkä pullisteleva, aivoton lihasmöyk-
ky. Vai väitätkö muka, että pelkällä pullistelul-
la saadaan kiusaamisongelma ratkaistua? Käytä
aivojasi, mikäli sinulla sellaisia edes on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PoPoPoo kirjoitti:

minua kiusattiin viimeksi 2-luokalla siitä alkaen olen alkanu treeneta lihaksia ja alkanu harrastaa potkunyrkkeilyä painonnostoa yms. loppu kiusaus siihen paikkaan kokeilkaa tekin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu