valkoinen pallukka nännissä

Hei. Tietääkö kukaan mitä tää on ja onko se vaarallista kun mun oikeen rinnan nännissä on ollu muutaman viikon ajan semmonen valkoinen noin nuppineulan kokoinen piste? se ei lähde siitä pois eikä vaivaa muutenkaan mut poikakaveri sanoi että pitäis näyttää lääkärille kun se ei lähde pois. mikä se vois olla?
2860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh... mullakin, samassa paikassa, ollut jo pitkään. Oon aatellu ettei se kai mitään vaarallista oo vaikka on poikaystävä kysellyt mikä se on.

Äänestä

Kuulostaa aivan talipatilta. Voit koettaa puristaa sitä, itselläkin on ollut joskus noita. Jos tuntuu kovalta ja sellaiselta irtonaiselta niin koitas vähän puristaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janita 21 kirjoitti:

Hei. Tietääkö kukaan mitä tää on ja onko se vaarallista kun mun oikeen rinnan nännissä on ollu muutaman viikon ajan semmonen valkoinen noin nuppineulan kokoinen piste? se ei lähde siitä pois eikä vaivaa muutenkaan mut poikakaveri sanoi että pitäis näyttää lääkärille kun se ei lähde pois. mikä se vois olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu