Iloista myyntipäivää kaikille!

Ansaitsen enemmän kuin kollegani ja töihin on kiva mennä joka päivä - koska olen iloinen!
3487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haista sinä säälittävä puhelinterroristi iso paska, et sinä tienaa yli 1400e / kk, säälittävä luuseri.

Äänestä

maksetaan vain kykyjen ja taidon mukaan.Kuitenkin olen iloinen ja hymyilevä sinisilmäinen hölmö. Hyvää työpäivää kaikille yhtä hyville.

Äänestä

Jos siitä saa hyvän mielen että tienaa enemmän kuin työkaveri niin onpa köyhät ilonaiheet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iloinen myyjä kirjoitti:

Ansaitsen enemmän kuin kollegani ja töihin on kiva mennä joka päivä - koska olen iloinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu