nappirajoitin

mistä saisin sellasen nappirajoittimen... ja paljon se maksais???
22188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Euro motor centeristä.
Maksaa noin 100 eceä.

Äänestä
  • Joo eli moparilla on paljo halvempia, sitä paitsi toi emceen käy vaan joihinki supermuovipatterimopedeihin. Jos sulla on monkey cdi-sytkällä nii sitte laitat siihen johdon väliin vaan katkasijan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopohirmu kirjoitti:

mistä saisin sellasen nappirajoittimen... ja paljon se maksais???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu