Ajurit

Kuinka saan asennettua näytönohjaimen ajurit jotka olen imuroinut ajuriapajalta omaan kansioon ja windows ei löydä niitä sielt vaikka kansion sille "näyttäis" käyttis on me ja gf 2 mx
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paketti Zip-muodossa vaiko eikö? jos on niin oothan purkanu sen ennen ku yrität asentaa?

Äänestä

päätteistä tiedostoa ei win sitä ymmärrä..
jos olet imuroinut paketin, pura se ja jos sieltä löytyy joku Setup.exe tai vastaava aja se ohjelma..

Äänestä
  • Paketti on purettu eikä löydy setuppia tms.???

    Äänestä

  • avuton kirjoitti:

    Paketti on purettu eikä löydy setuppia tms.???

    uudet detonatorit nvidian sivuilta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avuton kirjoitti:

Kuinka saan asennettua näytönohjaimen ajurit jotka olen imuroinut ajuriapajalta omaan kansioon ja windows ei löydä niitä sielt vaikka kansion sille "näyttäis" käyttis on me ja gf 2 mx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu