Tämä tapahtui muutama vuosi sitten kun asuin vielä etäläsuomessa. Tulin ravintolasta talvisaikaan, enkä jaksanut jonottaa taksia kun oli pitkät jonot ja kylmä, joten lähdin kävelemään kotia. Tumma mies tarjosi minulle kyytiä kotiin ja suostuin. Sanoin osoitteeni,mutta väärän, läheltä kotoa kuitenkin, sillä en luota tietystikkään. No, kun saavuimme perille äijä rupesi kähmimään ja väkivaltaisesti yritti riisua vaatteitani. Vittu, valitsi kyllä väärin uhrinsa nimittäin voin sanoa että en ole heikoimmasta päästä oleva nainen. Vedin äijää turpaan ja taisin haukkua homoks ja pienmunaseksi. Muhun ei mitkään riisitikut koske! Seuraavana päivänä kuulin kaverilta kuinka heidän talon edessä oli pyöriny näitä tummia kavereita. Joudun olemaan paljon tekemisissä ulkomaalaisten kannsa, mutta tämän jälkeen olen ollut varauksellinen tiettyjä maahanmuuttajia kohtaan.
valitsit väärän uhrin!
tarpeeksi vahva
62036
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
bullshittiä, oliko viestisi kenties provo?
Aika yleistähän tuo on,sitä kyllä tekee suomalaisetkin.Ulkomaalaiset eivät vain ole oppineet näin kepeään menoon"kaikki naiset huoria",mutta naivia kusetetaan.
Onko tämä kummajainen avaruudesta tullut muukalainen vai kenties elävä ja kiistaton esimerkki ihmisapinasta? Ihmisapianasta joka lukemattomin kasvoleikkauksin koettaa tulla ihmisen kaltaiseksi. Ovatko ihmisapinat laskeutuneet alas puistaan tullakseen meidän paikallemme? IHMINEN, VARO APINAA!
http://www.geocities.com/ihmisapina
Vastoin luuloa eivät ihmisapinat ole yrittäneet raiskata Homo Sapiens Sapiens lajin naaraita.
Eli yrittäjä on kai laskettava ihmiseksi,vaikka toisikin mieleen jotain muuta.
Afrikassa kannattaa varoa gorilloita, jos on menstruoiva nainen. Kuukautisvuodon haju saa gorillan kiimaan.
Jes, niin sitä pitää! Mä RAKASTAN naisia jotka ei pelkää turvautua väkivaltaan!
(miten olisi treffit?)