Mitä eroa?

Mitä eroa on DVD:llä ja BMW:llä? Apua, auttakaa!!
3255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mahtuu m****u sisään istumaan... ; )

Äänestä
  • naisia. ennen ajellin uudella bemarilla ja naiset eivät katsoneetkaan päälle, mutta nykyään kun esimerkiksi baari ilmoitan kovaan äänen että minulla on dvd niin johan alkaa naisia pyörimään ympärillä... Ja tämä tarina on tosi

    Äänestä

Sama ero kun CPU:lla LSD:llä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua! kirjoitti:

Mitä eroa on DVD:llä ja BMW:llä? Apua, auttakaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu