bi-aviovaimo

olen 35v167-66-85b venäläinen bi-aviovaimo täällä suomessa. nyt etsin bi-naista minulle ja miehelleni kolmaneksi. mutta jos et halua miestäni voimme olla kahden ja katselkoon mieheni meitä.jos olet tosimielessä asiassa mukana niin mailaa minulle [email protected] lena
51267
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hus hus takaisin Venäjälle ja VÄHÄN ÄKKIÄ!!!

Äänestä
  • häiritsijä ma.18.11.suomen kansalainen

    Äänestä

  • bi-vaimo kirjoitti:

    häiritsijä ma.18.11.suomen kansalainen

    Hei, älä välitä tuosta häiriköstä ja älä vastaile hänen viestiin. Sellaista on internetissä liikkuvat kaikenlaisia kirjoittajia. T Seriffi Jukkis

    Äänestä

Hei,minulla ooks tarjous voisitko tulla virolaiselle miehelle ja naiselle kolmanneksi?

Äänestä
  • Joo

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kaakkois-suomi kirjoitti:

olen 35v167-66-85b venäläinen bi-aviovaimo täällä suomessa. nyt etsin bi-naista minulle ja miehelleni kolmaneksi. mutta jos et halua miestäni voimme olla kahden ja katselkoon mieheni meitä.jos olet tosimielessä asiassa mukana niin mailaa minulle [email protected] lena

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu