Hemometsä veti pohjat!

Vai että kirjekyyhkyjät muut hiihtäjät!Noh..eipähän ole ainakaan piikkisikoja niinkuin itse Hemometsä!

Hemometsä puhu taas itteensä niin syvään pussiin että sieltä ei heti nousta, vaikka otettaiskin hieman Hemohessiä!
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuka on Hemometsä? en taida tunteakaan tapausta. ENKÄ muutenkaan voi sietää että ihmisiä nimitellään ja sukunimeä väännellään.Ei taida olla sellaisella ihmisellä sanat hallinnassa joka ei osaa käyttää toisesta hänen oikeata nimeään.Alakoululaiset syyllistyvät samaan, lapsellisuuttaan.

Äänestä

Yhtään hiihtäjien tekoja puolustelematta, ne sentään saavat pissinsä pysymään purkissa toisin kuin eräät rokkarit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BuAh! kirjoitti:

Vai että kirjekyyhkyjät muut hiihtäjät!Noh..eipähän ole ainakaan piikkisikoja niinkuin itse Hemometsä!

Hemometsä puhu taas itteensä niin syvään pussiin että sieltä ei heti nousta, vaikka otettaiskin hieman Hemohessiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu