Tiedättekö

Tiffani Amber Thiessen?
4511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se näytteli Beverly Hills 90210:ssa jamuistaakseni jossain myöhäisillan hömpässä agenttiohjelmassa.Myi myös häänsä jolleki juorulehdelle.Sillä on tumma tukka,pullaposket ja poskessa ällö luomi.

Äänestä

sehän on se saatnan ääliö teinilutka. vittu hautaan vaan koko ämmä perkele!

Äänestä
  • vittu luomiperse jaguaari helvetti. vittuuuuuuu. mä raiskaan ja nussin sen ämmän nenäontelon tuhansiks pillun päreiks saatana!

    Äänestä

Se oli amerikan miss teen vuodelta kivi ja sitten tuli näyttelijäksi laatu sarjoihin, joita Spelling tuotti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka on kirjoitti:

Tiffani Amber Thiessen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu