Stansted

Löytyykö kentältä lukollisia säilytys kaappeja, mitä käyttö maksaa? entä voiko kentällä ruokailla tukevasti mutta edullisesti? Missä rauhallisimmat nukkumispaikat sijaitsee? Kiitos.
6679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Yleensä nukutaan sängyissä, kuten hotelleissa jos ei ole kotona. Köyhät näyttää nukkuvan joskus rautatieasemilla ja kaduilla. Lentoasema ei ole nukkumispaikka, paitsi ehkä persaukisille ryanairin matkustajille...joilla viimeiset rahat mennyt lentolippuun.

Äänestä
  • Jos et oo ikinä eläissäsi nukkunut lentokentällä / juna-asemalla tms, niin ole hiljaa mokoma tylsimys.
    Nuku siinä sotkan halvassa lastulevysängyssäs siellä muuttotappiokunnassa missä asutkaan.

    Äänestä

  • Laitapa nyt täydellinen nimesi ja mieluiten henkilötunnuksesi tänne näin, jotta voimme käydä tarkistamassa verotietosi. Voi olla, että itse olet persaukinen. Ja jos niitä ei tänne tule, niin voidaan vetää automaattinen johtopäätös..

    Äänestä

  • Kerros nyt kirjoitti:

    Laitapa nyt täydellinen nimesi ja mieluiten henkilötunnuksesi tänne näin, jotta voimme käydä tarkistamassa verotietosi. Voi olla, että itse olet persaukinen. Ja jos niitä ei tänne tule, niin voidaan vetää automaattinen johtopäätös..

    lentomatkailupalsta?

    Äänestä

Ruokaa saa kyllä keskellä yötäkin mutta hinta ei ole (koska paikka ON Lontoo) kovin edullinen. Noin 5 punnalla saa kunnon einestä lentoaseman suuresta grilliravintolasta.

Nukkumavinkki: Ota matkaan mukaan sellainen halpa solumuovipatja= sellainen joita leirinnässä käytetään. Lattiatilaa kun löytyy kohtuu helposti mutta lattia on kiveä eli p..n kylmä jos ei ole mitään alla. Sen voi sitten vipata roskiin aamulla. Parhaat paikat on vähän keskikäytävästä sivulla ja aina sellainen löytyy kun vähän kurkkii kulmien taakse.

Äänestä
  • Muille haistatan PASKAT!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lontoo kirjoitti:

Löytyykö kentältä lukollisia säilytys kaappeja, mitä käyttö maksaa? entä voiko kentällä ruokailla tukevasti mutta edullisesti? Missä rauhallisimmat nukkumispaikat sijaitsee? Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu