TODELLA mukava peli, monien merkkien ja kokoisten pyörien jälkeen. nimimerk. 45-mies ja ajanut mp:llä vodesta -82, joka oli pakastavedetty GS 450 E, makea kampe sekin , silloin ennen.
DRAGSTAR 1100
HUOLETON CUSTOM
41304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mä olen kans meinanu hommata tollasen pelin,onko mitään vikoja ollut? tarviiko venttiilit säädättää usein ja muita huoltoja onko?
Eipä ole ongelmia ollut. Itsellä ollut ensin 650 n. 4vuotta
ja sitten 1100 pari vuotta. Ei muutako mutkasta tietä näkymättömiin....
Ja on kyllä huippu...ja vieläpä hyvän näköinenkin ja huoleton ja mikä runko...niin kuin kauniista naisesta puhuisi.
omistaja,eli uteliaat ainakin kyselee miten iso,ei kait sitä maallikko näe eroa 1100:seen,jotenkin tää on makee peli,on kokoa ja näköä(varsinkin oikealta puolelta)ja kulkee kuin juna,tehoakin on riittävästi
suomen teille,varsinkin kun ajelen yksin,jotenkin ne väännöt hurmaa,varmaan isommassa hurmais vielä enemmän,mut kun riittää tänä koko.Keroppas jos ruokahalu kasvaa syödessä,kun sulla on molemmista kokemusta,noin lyhyesti kummankin hyvät ja "huonot"
puolet.