Kysymys maaseudun naisista...

Mitä aasialainen nainen tekee, kun hän on kyllästynyt kotikyläänsä tuleviin ulkomaalaisiin, hikisiin vaimonhakijoihin?

http://news.nationalgeographic.com/news/2001/05/images/020129_vietnam.jpg

:D
71476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tosi outo huumoria mene hoitoon

Äänestä
  • Oletpas outo tiukkapipo!

    Mielestäni tämä palsta tarvitsee myös huumoria! Ja avaus on juuri sellaista!!!!

    Äänestä

Erittäin seksikäs nainen, hyvänmuotoinen peppualue ja pimppi varmasti ihanaakin ihanampi kokemus sekä visuaalisesti että seksuaalisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eetu L. kirjoitti:

Mitä aasialainen nainen tekee, kun hän on kyllästynyt kotikyläänsä tuleviin ulkomaalaisiin, hikisiin vaimonhakijoihin?

http://news.nationalgeographic.com/news/2001/05/images/020129_vietnam.jpg

:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu