Imatralla komeita miehiä

lainatkaa niitä tänne Lappeenrantaakin :)
72634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuu käymään. Tykkään päiväkahveista kerman kera. Olen testattu ja hyväksi kehuttu leikattu kolli.

Äänestä
  • Täälläpä olisi tarjolla päiväkahvit ilman kahvia!

    Äänestä

  • Ilmaista! kirjoitti:

    Täälläpä olisi tarjolla päiväkahvit ilman kahvia!

    Kahvista viis. Mutta jos ainakin sais niitä muita herkkuja.

    Äänestä

  • Ilmaista! kirjoitti:

    Täälläpä olisi tarjolla päiväkahvit ilman kahvia!

    Imatralla aina silloin tällöin. Itse saan kahvit kylläkin keittää, mutta ne herkut, mitä on tarjolla, ovatkin aivan omaa luokkaansa. Usein unohtuukin koko kahvi. Käytämme vaan kerman! :)

    Äänestä

Shallaalaa auttaa en mä voi, koska leikattu ooon. Vaikka haluaisin, niin seiso se ei.

Äänestä

Simpele vallottaa vaan ;)

Äänestä

Ja sitten kun ovat vielä keikkatyöläisiä, niin me vieraspaikkakuntalaisetkin pääsemme nauttimaan Imatran miesten herkuista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllättynyt kirjoitti:

lainatkaa niitä tänne Lappeenrantaakin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu