Sunny Beach Mariner

Olisiko jo tänävuonna käynneillä jotain tietoa hotellista. kuvakin olisi kiva. mistään en ole kuvia tästä uudesta hotellista löytänyt
3438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olikohan niin että ekat matkat tehdään tonne vasta nyt kesäkuun puolella.. Itse mennään heinäkuussa, vähän hirvittää mennä ihan uuteen hotelliin.. Toivottavasti ovat saaneet paikan rakennettua kokonaan siihen mennessä kun reissuun lähtö koittaa..
Mielenkiinnolla odottelen kanssa kommentteja jos tuossa hotellissa on tullut käytyä..

Äänestä
  • juhannuksena kyseiseen hotelliin ja voin pistää sieltä tultuani juttua hotellista tälle palstalle.

    Äänestä

  • mennään kirjoitti:

    juhannuksena kyseiseen hotelliin ja voin pistää sieltä tultuani juttua hotellista tälle palstalle.

    Joo olisi kiva jos saisit jotain juttua laitettua. meno vasta heinäkuun puolen välin jälkeen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päär Saukko kirjoitti:

Olisiko jo tänävuonna käynneillä jotain tietoa hotellista. kuvakin olisi kiva. mistään en ole kuvia tästä uudesta hotellista löytänyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu