onko joku vika?

Mulla on keeway focus RR ja siitä otettii ekan huollon jälkeen etu-variaattorista prikka pois. Silloin se kulki ainaki 60km/h mutta nytten jotai 50-55km/h... :/ Tietääkö kukaan miksi nopeus on hidastunu?
3457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö kukaa tiiä?

Äänestä
  • ehkä

    Äänestä

Älä oo avuton, laitata se rikka takasin, niin taas kulkee.
Tiedäthän, että on laitonta muuttaa mopoa siten, että nopeus nousisi?
Onkohan Magneto vetämässä sun mopoas takaisinpäin kun se huomaa, että nopeutta on laittomasti?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

Mulla on keeway focus RR ja siitä otettii ekan huollon jälkeen etu-variaattorista prikka pois. Silloin se kulki ainaki 60km/h mutta nytten jotai 50-55km/h... :/ Tietääkö kukaan miksi nopeus on hidastunu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu