Mitkä on teidän mielestä parhaita pelejä?
Tai ovatko nämä hyviä pelejä?:
- Nintendogs
- Kirby: Power paintbrush
- Dr. Kawashima`s Brain training: How Old Is Your Brain?
PS. Olen henkilö, joka ei pidä paljoa räiskintäpeleistä tai peleistä, joissa ei tapahdu mitään...
Hyvät pelit?
2
299
Vastaukset
Nintendogs ja Kirby: Power paintbrush on ihan kivat. Nintendogsiin vaan kyllästyy aika äkkiä. Mutta jos kuitenkin haluat sen, niin odota uudenpaa versiota siitä.
- Esci93
Eikä minulla DS:sään muita pelejä olekaan... :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212392En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821868
- 261592
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334